Oturum Aç

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu – Çubuk – ANKARA Kır Düğünü

YEŞİL VADİ Kır Düğün Salonu

Mutlu yarınlar için söyleyeceğiniz “Evet” de yanınızda olmak istiyoruz.

Mutluluğu çağırmazsanız onun size gelmesini bekleyemezsiniz ki! Biz sizin için mutluluğu avuçlarınızın içerisine bırakmaya, düğününüzün kusursuz olması için tüm detayları hayallerinizle birleştirmeye hazırız. İzin verin Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu  olarak doğanın büyüleyici atmosferinde hikayenizi hep birlikte oluşturalım.

Sizleri doğayla, eşsiz güzel ferah ortamıyla bütünleştirecek bir düğün salonunun tam adresindesiniz. Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu, tüm organizasyon etkinliklerinizde açık ve kapalı alan seçeneğiyle sizlerin hayatına farklılık yaratmaya geliyor. Ankara’da bulunan 1500 kişilik açık ve 500 kişilik kapalı düğün salonu, yepyeni uzman kadrosu, geniş otoparkı ile siz değerli konuklarımızın en özel günlerini daha özel kılmak için hizmetinizdeyiz

Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu, 500 kapalı, 500 yarı kapalı ve 1000 kişilik açık alanla kır düğününe uygun olup kına, düğün nişan, sünnet, balo ve diğer özel günleriniz için özenle tasarlanmıştır..

Değerli çiftlerimizin özel günlerinde yanlarında olarak, yaşadıkları heyecanı paylaşıyoruz. Eğer düğün mekanı olarak bizi tercih ederseniz sizin de mutluluğunuza ortak olmayı ve elimizden geldiğince her istediğinizi yerine getirmeyi çok isteriz.

Genel Özellikler

Min. Kişi Sayısı: 200

Max. Kişi Sayısı: 1800

Mekan Özellikleri: Bahçe, Balkon, Çim Alan, Havuz Başı, Şehir Dışında, Teras, Yüksek Tavan, Kolonsuz

Manzara: Kır manzaralı, Bahçe manzaralı

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Kapasite

Kapasite: 1.000-2.000

Konaklama Kapasitesi: Konaklama İmkanı Yok

Açık Hava Kapasites:i 1.000-1.500

Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Otopark Araç Kapasitesi: 100-150

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Her insan, kutlanmaya değer bulunduğunu düşündüğü gününün mutlu ve sorunsuz bir şekilde geçmesini hayal etmektedir. Her zaman dinamik ekibimizle hatırlanacak güzellikte anlar yaşamanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz ve hayallerinizi yaşamanıza olanak sağlıyoruz.Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu yalnızca düğün değil; nişan, kına, sünnet, kokteyl ve mezuniyet benzer biçimde organizasyonlarının da mutlu bir halde son bulmasını istemektedir.

ADRES
Sünlü, Sema 1. Sk. No: 81, 06760 Çubuk/Ankara

TEL: 0312 834 52 22

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?