Oturum Aç

Violin Ankara – Etimesgut – ANKARA Kır Düğünü

Violin Ankara

Kır düğünü yapmak çoğu çiftin öncelikleri içinde yer ediniyor. Şehrin stresinden ve kapalı duvarların içinde kalmaktan bunalan insanoğlu doğayla iç içe olabilecekleri yerlerde kendilerini daha mutlu hissediyorlar. Yemyeşil bir alanda havuzun rahatlatıcı akışı ile tüm davetlilerinizi etkisi altına alan bir havayı siz de Violin Ankara’da soluyacaksınız.

2017 senesinden itibaren hizmet sunuyoruz. 800 kişilik açılır kapanır çardağımız ve 550 kişilik kapalı salonumuzla konuk sayınıza veya beğenilerinize göre size alan tahsis ediyoruz. Düğün, nişan, kına, söz, sünnet, davet ve balo benzer biçimde etkinlikleri büyük bir disiplin ve titizlikle yapıyoruz.

Güler yüzlü servis elemanlarımızla uzman bir hizmet veriyoruz. Yemekli davetleriniz için usta aşçılarımızın leziz yiyeceklerini konuklarınıza ikram ediyoruz.

Düğün organizasyonunuz öncesi isterseniz menü tadımı yapabilirsiniz. Başarılı müzisyenlerimizin sunacağı performanslarla da müziğin keyfini doyasıya çıkartacaksınız. İstek parçalarınızı önceden bizlere ileterek organizasyonunuzun repertuvarını oluşturabilirsiniz.

Violin Ankara; birbirinden şık konseptleri, eşsiz mimarisi ve sınırsız hizmetleriyle Ankara’da adeta bir marka olmuş bulunuyor. Her yıl onlarca çift tercihini bu güzel mekandan yana kullanıyor. Yemekli düğün organizasyonu planlayan çiftler de gene Violin Ankara‘nın yetenekli şeflerine güveniyor. Her biri günlük, taze ve mevsiminde temin edilen gıdalar ile hazırlanan menüleri tadanları kendisine aşık ediyor.

Violin Ankara’nın avantajlı düğün paketlerine dahil olarak düğün fotoğrafçılığı hizmeti de alabilirsiniz. Organizasyonunuz süresince aralıksız bir şekilde alınan yüksek çözünürlüklü görüntü kaydı ve çekilen resimler gecenin sonunda size armağan edilir. Son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemleriyle dans ve eğlence organizasyonunuzdan bir an olsun noksan olmaz… 250 araçlık otoparkı ve vale hizmetleriyle misafirlerinizi araç park etme derdinden kurtarabilirsiniz. Normal olarak bütün bu hizmetlerden Violin Ankara farkı ve kalitesiyle faydalanabilirsiniz.

Genel Özellikler
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Çim alan, Şehir dışında, Bahçe, Kolonsuz salon, Teras, Balkon, Yüksek tavan

Manzara: Park manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Orman manzaralı, Panaromik manzara, Kır manzaralı

Kapasite
Yemekli Kapasite: 500-750

Konaklama Kapasitesi: Konaklama olanağı yok

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi: 150-250

Genel Sorular
Servis saat kaçta sona eriyor? 23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Eskişehir yolu 30.Km Çankaya üniversitesi karşısı

İletişim Yetkili
Gül Koç

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Violin Ankara

Violin Ankara

Eskişehir Yolu üzeri Çankaya Üniversitesi karşısında 10000m2 alana kurulmuş tesisimiz,Haziran 2017’den bu yana faaliyet göstermektedir. Tesisimiz 800 kişilik etrafı açılır kapanır bir çardaktan , geniş bir bahçeden ve 400 kişilik kapalı bir salondan oluşmaktadır. Violin Ankara Kır Bahçesi , kır düğünün yanı sıra, kapalı mekan düğünleri, kına, nişan, toplantı, mezuniyet partisi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizi daha da özel ve değerli kılmak için 15 yıllık profesyonel işletme ve servis kadrosu, güler yüzlü çalışanları ve zengin menü içerikleri ile hizmet vermektedir.

ADRES
Aşağıyurtçu, Eskişehir Yolu 30 cu km, Dumlupınar Blv. no 15, Etimesgut/Ankara

TEL: 0312 922 13 28

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?