Oturum Aç

Saklıgöl Kır Düğünü – Çubuk – ANKARA Kır Düğünü

Saklıgöl

Ankara’da ilk ve tek… 40000 metrekare yeşillendirilmiş alan içerisinde, 5000 metrekare gölü bulunan tesisimiz özel yatıyla, mini hayvanat bahçesiyle, çocuk oyun parkı, otoparkı, mescidi, çocuk bakım odası, yaşlı dinlenme parkı, 2500 kişilik açık, 500 kişilik kapalı salonuyla Saklıgöl Kır Düğünü hizmetinizdedir.
Yeşil ve mavinin birleştiği yerde görkemli göl manzarasıyla Saklıgöl Kır Düğün Alanı sizlere akıllarda yer edecek bir düğün sunuyor.Saklıgöl Kır Düğün Alanı ile düğününüzü daha da ölümsüz kılmak için size özel hazırlanmış 10 metrelik yat ile konuklarınızın arasına gelebilir ve onlara duygusal bir sürpriz yapabilirsiniz.
Tecrübemiz ve kalitemiz ile hiçbir aksaklık ve eksikliğin yaşanmadığı bu özel günlerinizde Saklıgöl Kır Düğünü farkını her detayda hissettiriyoruz.2500 kişilik açık, 500 kişilik kapalı alanımızla düğünleriniz için iki farklı seçenek sunuyoruz. Böylelikle bizi yılın her mevsiminde tercih edebilmenizi, eşi olmayan ortamımızı arzu ettiğiniz zaman tercih edebilmenizi sağlıyoruz
Bu denli büyük bir alanda, hem açık hem de kapalı alanımızın bulunması sebebiyle Ankara’da düğün dışındaki birçok organizasyonda da konuklarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Saklıgöl Kır Düğünü’nü söz ve nişan, kına geceleri, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri ve kurumsal etkinlikler gibi farklı türdeki davetler için de bizi tercih edebilirsiniz.
Tesisimizin içinde mini bir hayvanat bahçesi ve çocuk oyun parkı bulunuyor. Gecenin keyfini çıkarırken çocuklarınızın peşinde koşmak zorunda kalmayacaksınız. Minik misafirlerimiz için oldukça güvenli olan bu alanlarda eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlıyoruz.
Bu imkanlar doğrultusunda düğününüz için tesisimizi tercih etmek ve Saklıgöl Kır Düğünü Ankara fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Göl kenarında, Yüksek tavan

Manzara: Göl manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000

Konaklama Kapasitesi:  Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi:  1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 2.000-3.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 400-500

Otopark Araç Kapasitesi: 150-250

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Çubuk yolu 2.km . Esenboğa Havalimanı Yanı

İletişim Yetkili

Batuhan Gunalp

Özellikleri

Fiyatlar

Kampanyalar

  • Kampanya-1

    2020 yılı için yapacağınız rezervasyonlarınızda 2019 yılı fiyatları devam ediyor..

Video

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

200 kişiden ,1500 kişiye kadar olan düğünlerinizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Size özel hazırlanmış 10 metrelik yat ile sahneye geldiğiniz mekanda bu anı ölümsüzleştiriyoruz.İş toplantılarını kapalı ofislerde yapmaktan sıkılan şirket yetkilileri ve çalışanları için açık havada toplantı alanı hazırlıyoruz. istediğiniz menüyü özenle hazırlayıp göl kenarında ikram ediyoruz.Sayıca kalabalık olan pikniklerinizde, çocuk oyun alanları, palyaçolar,animasyon ekibi, patlamış mısırcı ,pamuk şekerci ve yardımcı hostes arkadaşlarımızla birlikte unutulmaz bir gün yaşamanız ve işin tüm stresini atmanız için çalışıyoruz..

ADRES
Çubuk Yolu 2.km Esenboğa Havalimanı Yanı Esenboğa ANKARA

TEL: 0312 922 07 96

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?