Oturum Aç

Pembe Köşk Kır Bahçesi Sincan ANKARA Kır Düğünü

Ankara Pembe Köşk Kır Bahçesi

Doğa ile iç içe ve şehir yaşamının gürültüsü ile karmaşasından yeteri kadar uzakta olan bahçemizde kendinizi stresten uzakta hissedeceksiniz. Bir de bu denli rahat bir ortamda tüm sevdiklerinizin katıldığı muhteşem bir organizasyon ile eksiksiz bir şekilde düzenlenen düğününüz olduğunu hayal edin. Sizi bilmiyoruz ama hepimiz hayal ettik, çok da güzel oldu. Şimdiye kadar pek çok çiftin dünyaevine girişine şahitlik ettiğimiz mekânımız Pembe Köşk Kır Bahçesi Ankara’nın Sincan ilçesinde sizinde hayallerinizi gerçekleştirmek için bekliyor.

Düğün ve davet sektörüne uzun yıllar önce ilk girdiğimiz heycanımız hâlâ azalmadan devam ediyor. Pembe Köşk Kır Bahçesi olarak elde ettiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz bilgi birikimleri ile üstlendiğimiz her organizasyonu başarı ile sonlandırıyoruz. Üstelik yalnız düğün konusunda da değil, nişan töreni, kına gecesi, sünnet merasimi, mezuniyet balosu, nikâh töreni yada kurumsal etkinlikler benzer biçimde her türden özel gün için toplu organizasyonlara aynı özeni gösteriyoruz.

Tam 4.000 metrekarelik bir arazi üzerine kurulu mekânımız 1.500 kişilik konuk listesini dahi kolaylıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. En kalabalık ailelere sahip geniş çevresi olan çiftlerimiz için bile yeterli bir bahçemiz var. Burada yeşile ne çok yakışan renkler ile sade ve bir o kadar da şık atmosferlerde bir düzenleme yaparak misafirlerimizi ağırlıyoruz. Yemekli, kokteyl veya yemeksiz olarak çiftimizin bütçesine nazaran düğünlerimizi düzenliyoruz.

Yapracık Toki Konutları, Çiçektepe Mahallesi’nde bizi bulabilirsiniz. Isterseniz randevu alarak bizi ziyaret edebilir ve mekânımızı kendi gözleriniz ile canlı canlı görerek kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Eğer kusursuz bir Pembe Köşk Kır Düğünü’ne sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşmanız.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Şehir dışında

Manzara: Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Park manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 750-1.000

Konaklama Kapasitesi:  Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi:  1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 100-200

Otopark Araç Kapasitesi: 750-1.000

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?  23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?  02:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Yok, Çocuklara özel

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü.

İletişim Yetkili

Berat Bicer

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Destek Webse

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.