Oturum Aç

30 Senelik tecrübemiz ile anlaştığımız tüm organizasyonları başarılı bir şekilde tamamladık.. Ankara’nın en iyi organizasyonlarını yapan MİRA GARDEN, sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan gurur duyar. Uzun senelere dayanan tecrübemiz ve işimize duyduğumuz saygı ile sizleri memnun etmek bizim için en önemli gayedir.

Mira Garden Kır Düğün Salonu, hayallerinizdeki o günü gerçekleştirmek, kendinizi bir prens ve prenses gibi hissetmek için en doğru adres.. Kır bahçesinde ister yemekli ister kokteyl düzeninde düğün ve davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki kır düğününü şehrin o gürültüsünden ve karmaşasından tamamen uzakta, yeşilin her tonuna, güzel, temiz havaya ve manzaraya şahit olabileceğiniz oldukça geniş bir bahçede gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz şekilde oturma düzenini ayarlayabileceğiniz ve ferah, klas bir eğlence ortamı oluşturabileceğiniz yer için doğru adres Mira Garden Kır Düğün Salonu.

Genel Özellikler

Davet Alanları: Açık ve Kapalı Alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Balkon, Çim Alan, Havuz Başı, Teras, Yüksek Tavan.

Manzara: Panoramik Manzara, Kır Manzaralı, Bahçe Manzaralı, Doğa Manzaralı.

Kapasite

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 300-400

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?: 01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?: 03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?: Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?: Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?: Açılışlar, Baby Shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir?: Gölbaşı Haymana yoluna döndükten sonra 17.km ilerde yol üzerinde Gökçehöyük köyü girişinde bulunmaktadır.

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Ankara’nın en iyi organizasyonları yapan MİRA GARDEN, sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan gurur duyar. Uzun senelere dayanan tecrübe ve işine duyduğu saygı ile sizleri memnun etmek bizim için en önemli gayedir.

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?