Oturum Aç

Lenas Wedding & Events Kır Düğünü ANKARA Kır Düğünü

Lenas

Uzun zamandan beri hayatınızın en özel gününde düzenleyeceğiniz kır düğününü nerede düzenleyeceğinizi mi arıyorsunuz? O zaman size iyi bir haberimiz var. Lenas Wedding & Garden olarak bugüne kadar düzenlediğimiz tüm davetlerden sonra mutlu çiftleri mekanımızdan uğurlarken hep memnuniyetlerine şahit olduk. Bu memnuniyeti şimdi de size yaşatmak istiyoruz.Yemyeşil ağaçların çevrelediği bir alanda hayallerinizdeki düğünü talepleriniz doğrultusunda farklı konsept ve içerikler ile sizlere sunuyoruz.
Farklı konsept ve mekan süslemelerimiz arasından talebiniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Hazırlamış olduğumuz düğün paketlerinden beğeninize ya da bütçenize göre tercihler yapabilirsiniz.
Lenas Wedding & Garden hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için Lenas Wedding & Garden iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler

Davet Alanları: Açık Alan – Kapalı Alan

Mekan Özellikleri: Yüksek tavan, Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde

Manzara: Park manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı,

Kapasite

Kapasite: 500 – 750

Otopark Araç Kapasitesi: 200-250

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 03:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 03:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

İletişim Yetkili

Selçuk Bey

Özellikleri

Video

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Sevdiğiniz kişiyle birlikte yeni hayatınıza adım atmanız için son bir aşama kaldı. O da düğün töreniniz. Lenas Wedding & Garden’de beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunarak sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Lenas Wedding & Garden Kır Düğünü hizmetimiz ile Ankara’da yaşayan çiftlerimize evlilik yolunda yardımcı oluyoruz. Bahsettiğimiz çok geniş arazimiz sayesinde harikulade kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Hayatınızın en önemli günlerinden birinde unutulmaz bir kır düğünü hayata geçirmek istiyorsanız sizi Lenas Wedding & Garden’e davet ediyoruz.

Adres: Alacaatlı Mah. Türkkonut Blv. No:46 Ümitköy - Çankaya / Ankara

Tel: 0312 922 08 25

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?