Oturum Aç

İncek Hasbahçe – Gölbaşı – ANKARA Kır Düğünü

İncek Hasbahçe

Bizler için en özel ve anlamlı günleri farklılaştıran ve unutulmaz kılan mekanlardan biri İncek Hasbahçe..

Ankara Gölbaşı’nda bulunan İncek Hasbahçe, şehrin içinde, şehirden ayrı bir dünya. Toplam 20.000 m² alana sahip Ankara’nın en büyük etkinlik ve organizasyon alanı olan İncek Hasbahçe; kır düğünü, düğün yemeği, kına gecesi, nişan, nikah töreni, nikah sonrası daveti, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, barbekü parti, piknik, brunch, lansman, bayi toplantısı, ve benzer tüm organizasyonlar için oldukça farklı, uygun fiyatları ile de doğru ve yeterli bir seçenek.
İncek Hasbahçe olarak tesisimizin büyüklüğü sayesinde farklı mekânsal seçenekleri sahibiz. Bu sayede havuzbaşında, çim üzerinde veya ağaçların altında olarak nitelendirebileceğimiz davet alanlarımız var ve her güne sadece bir düğün alarak tüm bu olanakları tek bir çiftimize sunuyoruz.
İncek Hasbahçe, oldukça geniş bir kapasiteye sahip. Kokteyl düzeninde 3000 kişiye kadar davetliyi ağırlayabilen mekan, yemek düzeninde ise 2000 kişiye kadar davetliyi, her açıdan sahneyi, etkinliğe özel gösterileri ve panoramik olarak etrafı rahatlıkla görebileceği şekilde oturma düzeninde ağırlayabiliyor. Üstelik beklenmedik hava koşullarına da hazırlıklıyız, 600 metrekarelik açılır kapanır otomatik tente sistemimiz ile çiftlerimize güvence verebiliyoruz.

İncek Hasbahçe, düğün fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 150-200 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 100-150 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Çim alan, Havuz başı

Manzara: Bahçe manzaralı, Kır manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 3.000’den fazla

Açık Hava Kapasites: 3.000’den fazla

Kokteyl Kapasitesi: 3.000’den fazla

Kapalı Alan Kapasitesi: 50’den az

Otopark Araç Kapasites: 1.000’den fazla

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vejetaryen, Vegan

Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Baby shower, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Parti, Kına, Nişan

Nasıl gelinir? Konya yolu üzerinden İncek’e döndüğümüzde sırasıyla Anayasa Mahkemesi, Ted Koleji, Atılım Üniversitesini geçtikten sonra İncek Merkezine geldiğimizde çevre yoluna doğru giderken ana cadde üzerinde sol tarafta kalıyor. Çevre yolu üzerinden İncek’e döndüğümüzde Oran yönüne doğru ilerlerken 3 km sonra sağ tarafta kalıyor. Çayyolu, Ümitköy üzerinden gelirken İncek Vista kavşağından sağa döndüğümüzde 7 km sonra sol tarafta kalıyor.

İletişim Yetkili 

Selim Andaç

Hazal Taşçı

Özellikleri

Fiyatlar

Kampanyalar

  • Kampanya-1

    Haziran Ayına Özel Hafta Sonu Etkinliklerinde %20 İndirim Fırsatı! – İncek Hasbahçe

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: İncek Hasbahçe

İncek Hasbahçe

Ankara’nın İncek Hasbahçe’si toplam 20.000 m² alana sahip en büyük organizasyon ve etkinlik mekanı İncek Hasbahçe tüm güzelliği ve doğasıyla hizmetinizde. İncek’te kır düğününden nişanlara ,nikaha ,iftar yemeklerinden şirket yemeklerine ve kurumsal organizasyonlara 5000 kişiye kadar ev sahipliği yapabilecek bir tesis. Masalları andıran güzellikteki tesisimiz envai çeşit çiçekleri, bitki örtüsü ceylanları , dağ keçileri , tavus kuşları sülünleri ile görülmeye değer bir atmosfer. Sizleri bu özel mekanda hayatınızın en güzel anlarını, unutulmaz organizasyonlarını yaşamaya davet ediyoruz.

ADRES
İncek Has Bahçe İncek Mah. Turgut Özal Bulv. No: 51 İncek / ANKARA

TEL: 0312 460 11 19

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?