Oturum Aç

Doğa Tepe Bahçe / Çankaya / ANKARA Kına Mekanları, Nişan Mekanları

Doğa Tepe Bahçe

Doğa Tepe Bahçe’de kır düğünleri başta olmak üzere; nişan merasimleri, toplantı ve kutlamalar, kına geceleri ve sünnet törenleri gibi çok sayıda özel daveti düzenliyoruz..

Doğa Tepe Bahçe, 5000 metrekare alan üzerine kurulu olup yemekli düzende 400-500 kokteyl düzeninde 700-800 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip Doğa Tepe Bahçe‘de çocuk oyun alanı ve otoparkımız mevcuttur..
150-200 metrekare arasında kapalı alanımız bulunmaktadır size özel hazırlanan otantik dekorasyonu ile şömine eşliğinde kapalı alanlarımızda 100-200 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi ile nikah, nişan, düğün, kına, doğum günü ve çeşitli Grup organizasyonları ile hizmet vermekteyiz..

Doğa Tepe Bahçe olarak yaklaşık 3500 metrekare alanımız mevcuttur, her türlü organizasyon yapabilecek imkana ve doğal güzelliğe sahiptir…
Çiftimiz dilerse bahçenin güzel bir köşesine ayakta nikah bölümü de kuruyoruz. Daha butik çapta kutlamalar içinse kolonsuz ve tamamen camla çevrili 100 ila 200 kişilik kapalı alanımızı kullanıyoruz.
Doğa Tepe Bahçe olarak gelin ve damatlara Ankara’nın merkezinde doğa ile iç içe ve şehir gürültüsünden uzak bir atmosferde dünya evine girme şansı sunuyoruz. İşini severek yapan güler yüzlü ekibimizle tüm konukları en iyi şekilde ağırlıyoruz. Eğer Doğa Tepe Bahçe fiyat listesi veya düğün kampanyaları hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-100 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Havuz başı, Kolonsuz salon, Orman içinde, Şehir merkezinde, Yüksek tavan

Manzara:Panaromik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 400-500 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 400-500

Kapalı Alan Kapasitesi: 100-200

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 01:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili

Ekin Kozinoğlu

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Doğa Tepe Bahçe, 1998 yılından itibaren Çayyolu halkına doğa ile iç içe olabileceği bir ortam sunan, eski adıyla Balıklı Bahçe, bugün Doğa Tepe Bahçe olarak hizmet etmeye başlamıştır.Çok yönlü bir restoran olarak kahvaltı, mangal ve yiyecek servisi haricinde özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz.Doğa ve tabiata önem verdiğimiz için sizlere böyle bir hizmet sunmak istedik. Doğal bir ortamda, yeşillik ve çamların arasında, şehrin gürültüsünden uzak, bol oksijen ortamında özel ve güzel günleriniz için sizlerle birlikte olmak istiyoruz. Gelecekle ilgili hayallerinizi gelin birlikte gerçekleştirelim.

Tel: 0312 922 19 68

Adres: Alacaatlı Mah. Türkkonut Blv. No:41 Çayyolu / Çankaya / Ankara

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?