Oturum Aç

Botanik Kır Bahçesi – Çubuk – ANKARA Kır Düğünü

Botanik Kır Bahçesi

Hepimizin bildiği gibi evlilik hayatına atılan adımlar sizin ve davetlilerinizin hatırında kalan ve sürekli konuşulan düğünledir.. Yaptığınız düğün organizasyonunuzun yeri, konsepti ve işleyişi tamaıyla sizi yansıtır ve temsil eder..

Botanik Kır Bahçesi böylesine önemli bir gününüzde sizlerle eşi benzeri olmayan bir ortamda rengarenk ışıklar altında doğa ile iç içe yeşilin elli tonu içinde sekiz bin hektar üzerine kurulu 1500 kişilik kır bahçemizle hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için sizinle birlikte hareket ediyor. Sizlere özel olarak hazırladığımız kokteyl yada yemekli konseptlerle masal şeklinde hatıralarınızda duracak hep konuşulacak büyülü atmosferlerle düğünlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Botanik Kır Bahçesi en önemli gününüzde sizinle birlikte adım adım hayallerinize ortak olan yetkililerimizle tüm detayları birlikte düşünebilir, aklınıza takılan her detayı sadece bir telefon uzaklığında bize sorabilirsiniz.Yağmur yağsa bile en güzel gününüzün bozulmasına izin vermiyor önlemlerimizi alıyoruz..

Çocuklar için profesyonel kadromuzla ailelerin bu tarz organizasyonlarda çocuklarını getiremeyerek size en güzel gününüzün sonuna kadar eşlik edememelerine de son veriyoruz üstelik..Hemde rahatsızlık vermeden. çocuklar için ayrılan alanda mini hayvanat bahçemizden tutunda oyun parkımız,çocuklar için kurulan şişme oyun parkurundan müzik ses sistemine varana dek çocukların her şeyi farklı bir konsept.

Fotoğrafçısından, animasyon ekibine, yerel saz ekibinden kadın solistine, yürüyüş yolu süslemesinden masa süslemesine mekan süslemesine kadar en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünen bir mekandır Botanik Kır Bahçesi..Hafızanzda bir nevi canlandırabildiysek bu eşsiz mekanı ne mutlu bizlere..
Sizleri de bu büyülü atmosferi yakından görmeye davet ediyoruz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Sadece açık alan

Mekan Özellikleri: Çim alan, Bahçe, Açılır kapanır tavan

Manzara: Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: Kapalı Alan Yoktur

Otopark Araç Kapasitesi: 1.000’den fazla

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Nişan, Doğum günü, Açılışlar, Kına, Baby shower, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Parti..

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Botanik Kır Bahçesi

Botanik Kır Bahçesi

Botanik Kır Bahçesi en önemli gününüzde sizinle beraber adım adım hayallerinize ortak olan yetkililerimizle tüm detayları birlikte düşünebilir, aklınıza takılan her detayı sadece bir telefon uzaklığında bize sorabilirsiniz. Fotoğrafçısından, animasyon ekibine, yerel saz ekibinden bayan solistine, yürüyüş yolu süslemesinden masa süslemesine mekan süslemesine kadar en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünen bir mekandır Botanik Kır Bahçesi..
Sizleri de bu büyülü atmosferi yakından görmeye davet ediyoruz..

ADRES: Fatih, Lider Sk. No:5, 06760 Çubuk/Ankara

TEL: 0312 922 10 62

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?