Oturum Aç

Aydora Wedding Garden – Gölbaşı – ANKARA Kır Düğünü

Aydora Wedding Garden

Uzun süredir 4 mevsim hizmet verdiğimiz restoranımızda kaliteli hizmet anlayışımız ve misafirperverliğimiz ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Üstelik sadece restoran olarak yemek servisi hizmeti vermiyor bir de düğün sektöründe de faaliyet gösteriyoruz. Her türlü imkana sahip olan Aydora Wedding Garden görkemli davet alanlarında yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak bir organizasyona davetlisiniz..Bu tarz hizmetlerimizde Aydora Wedding Garden olarak biliniyor ve çokça tercih ediliyoruz. Şimdiye dek en mutlu günlerinde birlikte olduğumuz çiftlerimiz sayesinde unutulmaz anlar yaşadık ve çok güzel insanlarla tanıştık.
Samimi bir ortamda son derece eğlenceli bir kır düğünü hayal ediyorsanız aradığınız yer bulmuş olabilirsiniz. Aydora Wedding Garden olarak doğa ile iç içe tamlamasının fiziksel olarak karşılık bulmuş bir mekana sahibiz. Burası yemyeşil çimler ve güzel ağaçlar ile çevrili muhteşem bir doğallığa sahip.
Aydora Wedding Garden kır bahçemiz oldukça geniş de bir alan ve burada, davet düzeninde 500 kişiyi ve hatta daha fazlasını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Eğer farklı bir konsept ile kokteyl tarzında düğün düşünüyorsanız bu sayı daha da artacaktır. Kalabalık aileler ve arkadaş çevrelerine sahip çiftlerimiz için bu kapasite gayet uygun. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması desteği alarak dilediğiniz temaya uygun olarak alanımızı süsletebilirsiniz.
Eğer Aydora Wedding Garden‘in fotoğrafları ve burada anlattıklarımız size de cazip geldiyse bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi almanızda fayda var. Hemen iletişim bilgilerimiz vasıtası ile bizi arayıp mail atabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Sadece açık alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Havuz başı

Manzara: Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 500-750 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 50-100

Otopark Araç Kapasitesi: 150-250

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Şehir merkezinden geliş için Haymana yolu, Çevre yolundan geliş için ise Tulumtaş yolu tercih edilebilir.

İletişim Yetkili

Asiye Yıldırım

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Aydora Wedding Garden

Aydora Wedding Garden

Aydora Wedding Garden olarak doğa ile iç içe tamlamasının fiziksel olarak karşılık bulmuş bir mekana sahibiz. Burası yemyeşil çimler ve güzel ağaçlar ile çevrili muhteşem bir doğallığa sahip.
Aydora Wedding Garden kır bahçemiz oldukça geniş de bir alan ve burada, davet düzeninde 500 kişiyi ve hatta daha fazlasını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Adres: Hacılar Mahallesi 1418 Cadde No:31 06830 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0532 584 74 32

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?