Oturum Aç

Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları – Gölbaşı – ANKARA Kır Düğünü

Turgut Özal Blv. No:47

Ankara Çankaya ilçesinde müşterilerini ağırlayan Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları “ne yaparsan yap, aşk ile yap” sloganı ile hizmet veriyor.. Doğanın tam kalbinde, yeşille iç içe bir düğünü hangi gelin ve damat hayal etmez ki?
Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları birlikte yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftlere iki adet imkan sunuyor. . Bu iki alanda her türlü düğün, nişan, kokteyl, sünnet, kına gecesi, bayi toplantısı, mezuniyet gibi organizasyon konukların isteğine göre düzenleniyor. Aynı zamanda Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları, sundukları fotoğraf hizmetiyle ünlenmiş mekanlardan biri. Profesyonel bir çekim ekibi, ayrıntıyla düşünülmüş bir ışık dizaynı ve alanında uzman fotoğrafçılarıyla en mutlu gününüzü en iyi şekilde belgeliyorlar.
Görkemli ve güzel hatırlanacak bir düğün yapmak isteyen birçok çift kır düğünü hayal ediyor. Doğanın göbeğinde, yeşiller içinde, temiz havayı ciğerlerinize çekerek bu mutlu güne evet demek elbette ki her çiftin hayali. Siz de Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları ile böyle hoş bir düğüne imza atabilir, bu özel gününüzde sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz.
Bir çiftin en mutlu günü olan düğünlere günler, haftalar ve hatta aylarca hazırlık yapılıyor ancak sadece birkaç saatte her şey sona eriyor. Bizse buradan hareketle bulunduğumuz konumun velinimetlerinden faydalanıyor ve konuklarımız isterse gece saat 01.00’e kadar müziği ve eğlenceyi sonlandırmıyoruz.
İncek Restoranları arasında size hayal ettiğiniz kır düğününü yaşatacak olan Aşk-ı İncek Kır Düğün Salonları’nı tercih ediyorsanız tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde

Manzara: Bahçe manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 500-750

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 100-200

Otopark Araç Kapasitesi: 500-750

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor? 01:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Şehir merkezinden toplu taşıma araçları ile ayrıca servisler ile taşıma yapılır.

İletişim Yetkili

Yazgım Nur Kaygusuz

Erkan Kaygusuz

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Ankara’nın en kendine has konumlarından birinde bulunan mekanımız Aşk-ı İncek ile en seçkin ve nezih Gölbaşı düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Davetli sayınıza göre dilediğinizi 2 farklı kır bahçemizden birini seçip mükemmel bir kır düğününü düzenleyebilirsiniz. 500 ila 750 kişi sayılarına varan davetler için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kışları da hizmet verebilmemizi sağlayan ve butik organizasyonlar için birebir kapalı alanımız da mevcut..

ADRES
Turgut Özal Bulvarı İncek Mahallesi No-47 İncek / Gölbaşı/ANKARA

TEL: 0312 922 15 76

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?