Oturum Aç

Arı Spor ve Dinlenme Tesisi – Çankaya – ANKARA Kır Düğünü

Arı Spor Ve Dinlenme Tesisleri

Çok uzun yıllardır Arı Spor Dinlenme Tesisleri ismi ile Ankara’nın Çankaya ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Çukurambar Mahallesi, Öğretmenler Caddesi’nde yer alan tesisimiz; spor, konaklama, restoran ve daha pek çok alanda hemşerilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyor. Faaliyet alanlarımız elbette bunlarla sınırlı değil. Çok severek yaptığımız bir iş var ki o da özel gün ve gecelerde düzenlenen organizasyonlara ev sahipliği yapmak. Bu organizasyonlar arasında düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına geceleri, açılış törenleri, kurumsal etkinlikler, festivaller, şenlikler, konserler ve daha niceleri yer alıyor.

Tahmin ediyoruz ki tam da hayal ettiğiniz gibi bir düğün gerçekleştirebilmek için en ince ayrıntılara bile kafa yoruyor, ince eleyip sık dokuyorsunuz. Arı Spor Dinlenme Tesisleri olarak inanın ki bunun bilincindeyiz. Bu sebeple size yardımcı olmak ve yükünüzü azami oranda azaltmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer kır düğünü yapmak istiyorsanız ağaçlarla çevrili kır bahçemizi sizin için harikulade şekilde süsleyebiliriz. Oturmalı düzende 600 kişilik olan kır bahçemiz, kokteyl düzeninde 1500 kişiye kadar konuğu rahatlıkla alabiliyor. Kapalı bir alanda ve daha ortalama bir sayı ile davet düzenlemek istiyorsanız da 300 kişilik balo salonumuzu değerlendirebilirsiniz.
Sak Organizasyon ile en büyüğünden en küçüğüne tüm detayların ayarlandığı bir düğün için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmak. Bu yolla Arı Spor Dinlenme Tesisleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)  50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)  10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)  10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)    10-30 TL

Davet Alanları:  Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri:  Çim alan, Şehir merkezinde, Bahçe

Manzara:  Bahçe manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite:  500-750

Açık Hava Kapasitesi:  500-750

Kokteyl Kapasitesi:  1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi:  300-400

Otopark Araç Kapasitesi:  50-75

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?  23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?  23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?  Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?  Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?  Açılışlar, Nişan, Kına, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili 

ÇOŞKUN BEY

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden festival, şenlik, konser , catering ve tanıtım hizmetlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda SAK ORGANİZASYON' un deneyimli ve genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı yeni ve yaratıcı fikirlerimizle karşılamak için hazır bulunmaktayız.Kır düğünü hayaliniz gerçekleştirebileceğiniz açık alanlarımızda yemekli ve kokteyl davetler verebilirsiniz.Açık alanda 600 kişilik yemekli, 1500 kişilik kokteyl ve kapalı alanda 300 kişilik yemekli, 500 kişilik kokteyl hizmeti verilmektedir.

ADRES
Çukurambar Mahallesi Öğretmenler Cad. 16/B 100.Yıl / ANKARA

TEL: 0312 286 57 27

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?