Oturum Aç

Hakkımızda

Düğün Nerede?

Fırsat Meraklısı İnternet Reklam, Marka Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. olarak firmamız çeşitli işletmeler ile sözleşmeli anlaşmalar yaparak kampanyalar dahilinde Düğün, Nişan, Balayı vb. Mekanları paylaşmaktadır. 2010 Yılından itibaren çeşitli platformlar oluşturarak 1.000 den fazla işletme ile anlaşıp 100.000 den fazla müşteri sağlamıştır. Ankarakirdugunleri.com projesi 2020 yılı içerisinde kurulmuştur.

Aradığınız Düğün mekanlarını 1 dakikada bulmayı hedefleyen platform düşüncesi ile çıktığımız bu yolda başarıya ulaştığımızı görmekteyiz. Dilediğiniz düğün mekanlarını çok hızlı şekilde bularak , bulunan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmeti beğenip beğenmediğinizi görsel şekilde puanlayarak yorumlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar sizin yorumunuza göre değerlendirmeler yapabilir ve sizi takip edebilir.

Kullanıcılar , üye olduktan sonra sadece mekan sahibi firmaları yorumlamaktan ziyade beğendikleri fırsatları profiline ekleyebilir , paylaşabilir ve firma sahibi ile özel mesajlaşma fırsatına sahip olabilir.

Değerli Yorumlarınız